KARDEŞLER YEM
Flash Giriş
AnaSayfa
Hakkımızda
Ürünlerimiz
Resim Galerisi
İletişim
Ziyaretçi defteri
Hakkımızda

HAKKIMIZDA;

                     1986 yılında KARDEŞLER GIDA YEM SAN.VE TİC.A.Ş.  adı altında kurulan firmamız, yem ve tarım ürünleri alım satımı yapmaktadır.

Üretime başladığımız yıldan beri kaliteli yem üretmeyi, ürettiği yemin doğru kullanımını sağlamayı, bölge ve yöre hayvancılığının gelişimine katkı sağlamayı hedef edinerek YEM fabrikamız faaliyetlerine devam etmektedir.

Kardeşler Yem genç, dinamik ve tecrübeli kadrosuyla kaliteli ve ekonomik yem üretmeyi, yem sanayinde öncü firma olmayı, büyümeyi, kendisini daima yenilemeyi ve yıldan yıla artan bir performans göstermeyi, Türkiye ve bölge hayvancılığına hizmet etmeyi kendine hedef seçmiştir.

VİZYONUMUZ;

 Kaliteli ve yüksek verimli hayvan yetiştiriciliği, hayvanların daha uzun ve daha sağlıklı bir yaşama ulaştırılmasını sağlamak amacıyla çalışmaktır.

 

MİSYONUMUZ;

Müşterilerimizin isteklerini zamanında değerlendirerek en kısa zamanda cevap vermek, sorunlarını yerinde görerek ve bu sorunları gidermek için var güçleriyle çalışmaktadırlar.

Firma olarak tüm bunları yapmamızın amacı, sağlıklı insan ve sağlıklı toplum yetiştirilmesine katkıda bulunmak, yetiştiricilerimize yem, yemleme ve doğru besleme konularında yardımcı olmaktır. Daha ekonomik üretim yapmalarını ve bol kazanç elde etmelerini sağlamaktır.